Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 184095882

Obsluha opravny PB lahví sklad Branice

- [12.4. 2024]

TOMEGAS s.r.o., přijme na plnírnu PB lahví sklad Branice - Okrouhlá 45, obsluhu poloautomatické plnící linky propan-butanových lahví.
2 směnný provoz, Po - Pá, 5.00 - 17.00 hod.
Náplň práce: plnění a kontrola propan-butanových lahví
Požadujeme: zodpovědnost, fyzickou zdatnost
Nabízíme: mzda od 30.000,- , firemní benefity, příplatky za odpolední směnu, stravenky, prémie
nástup možný ihned
V případě zájmu vložte Váš životopis. Další informace telefonicky na tel. 725 057 288

Jméno:

Simona

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa399 01 Písek

Vidělo:

145 lidí

Mzda/plat:

V textu