Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 184185576

Přijímáme POMOCNÉHO KUCHAŘE

- [14.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Přijímáme POMOCNÉHO KUCHAŘE - 1
Přijímáme POMOCNÉHO KUCHAŘE - 2
Popis pozice:
Hledáte práci ve fungující restauraci, která se zaměřuje převážně na českou kuchyni? TANKOVNA U KONĚ aktuálně rozšiřuje tým na pozici: POMOCNÝ KUCHAŘ/ KUCHAŘKA Náplň práce: - servírování hotovek a denního menu - starost o studenou kuchyň, udržování pořádku a čistoty na pracovišti.
Nabízíme:
Práci na HPP ve stabilní společnosti - práce v krátkém a dlouhém týdnu - odpovídající mzdové ohodnocení- vstřícné jednání - prostor pro seberealizaci.
Požadujeme:
Praxi v oboru - spolehlivost - férové jednání - zodpovědnost V případě zájmu o práci nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na email uvedený níže. Prosíme také o přiložení životopisu. Více informací o restauraci na našich webových stránkách. www.tankovnaukone.cz

Jméno:

Sabina

Telefon:

702... zobraz číslo

Lokalita:Mapa700 30 Ostrava

Vidělo:

116 lidí

Mzda/plat:

23 000 Kč