Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 184218828

OSTRAHA STAVBY (OZP) – Praha 4, Praha-Kunratice a Michle

- [15.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:
• Ostraha stavby
• Pochůzková činnost
• Směny: denní x noční - 12 hod
• Vhodné zejména pro OZP
Požadujeme:
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Praxi v oboru výhodou
Nabízíme:
• Mzda: dle typu úvazku a zařazení od 14 900Kč/měs.
• Možnost kariérního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• Práci na HPP - úvazek 30h/týden - vhodné zejména pro OZP
• Nástup ihned

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:Mapa140 00 Praha 4

Vidělo:

39 lidí

Mzda/plat:

14 900 Kč