Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 184236984

Prodejce ND a příslušenství na osobní vozidla

- [15.4. 2024]

Do dealerství osobních vozů CITROËN v Ústí nad Labem se hledá šikovný, pečlivý, ideálně již zkušený, kolega pro oddělení skladu náhradních dílů, pozice prodejce náhradních dílů a příslušenství na osobní vozy.

Jak si Vás představují
• jste uchazeč v dobré fyzické kondici
• s konstrukční znalostí vozidel, nebo ještě lépe: umíte pracovat s katalogem ND a příslušenství
• nechybí Vám chuť dotahovat věci do konce a zapálení pro věc
• automobilový průmysl Vás zajímá a baví
• a v neposlední řadě Vám nedělá problém i nějaké to "papírování"

Náplň práce
• výdej, příjem a identifikace náhradních dílů
• prodej ND zákazníkům
• výdej ND automechanikům pro servis
• organizace skladu náhradních dílů
• inventura náhradních dílů
• práce od pondělí do pátku (začátek směny od 7:00 hod.) a sobotní služba 1 x za 4 týdny.

Platové ohodnocení
• odpovídající platové ohodnocení a možné prémie dle výkonu oddělení
• mzda od 34.600,- HM – 44.200,-HM
• nástup možný ihned
Kontakt
• Václav Špindler, ředitel společnosti
• Telefon 608 880 403
• E-mail vaclavspindler@spindler.cz

Jméno:

Václav Špindler

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa400 07 Ústí nad Labem

Vidělo:

117 lidí

Mzda/plat:

34 600 Kč

Vaše telefonní číslo *

Podobné inzeráty
Přijmeme automechanika/elektrikáře Přijmeme automechanika/elektrikáře - [5.4. 2024]
Hledáme nového člena do našeho týmu. Automechanik/elektrikář pro osobní a nákladní vozidla. Požadujeme: řidičské oprávnění sk.B ( CE výhodou) Hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci, manuální zručnost, schopnost samostatné práce. Praxe v oboru vítá ...

58 000 Kč
Praha - východ
250 63
141 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat