Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 184245824

Elektrikář – 1 směna, víkendy volné

- [15.4. 2024]

Máte elektro vyhlášku a hledáte pouze jednosměnný provoz s volnými víkendy? Pro stabilní firmu v Hradci Králové specializující se na strojírenskou výrobu hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci na pozici Elektrikář.

Náplň práce:
opravy obráběcích a tvářecích strojů, jeřábů, rozvaděčů a elektromotorů
provádění servisní údržby průmyslových strojů a výrobního vybavení
práce v 1- směnném provozu

Požadujeme:
vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 nebo vyšší
znalost oprav průmyslové elektroniky, opravy el. ručního nářadí
praxe v elektroúdržbě obráběcích strojů vítána
ŘP sk. B

Nabízíme:
25 dní dovolené
35. -42.000 Kč po zk. době možnost navýšení
příspěvek na stravování penzijní poj.
dlouhodobou práci na HPP s nástupem možným ihned

Jméno:

Michal

Telefon:

601... zobraz číslo

Lokalita:Mapa500 04 Hradec Králové

Vidělo:

109 lidí

Mzda/plat:

V textu