Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 184278626

Elektromechanik, pondělí - pátek, 3 směny

- [16.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pro naši spolupracující firmu v Petřvaldu, hledáme nového kolegu na pozici Elektromechanik.

Náplň práce: opravy a údržba strojů a zařízení, servis výrobních zařízení a linek.

Požadujeme: oprávnění v elektro oboru (vyhláška č. 50/1978 Sb.).

Nabízíme: nástup možný dohodou, práce v čistém prostředí, finanční ohodnocení dle zkušeností



Jméno:

Jana Růžičková

Telefon:

607... zobraz číslo

Lokalita:Mapa735 41 Karviná

Vidělo:

99 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Elektromechanik - 3 směnný provoz, pondělí - pátek Elektromechanik - 3 směnný provoz, pondělí - pátek - [18.3. 2024]
Pro naši spolupracující firmu v Rohatci, hledáme nového kolegu na pozici Elektromechanik. Náplň práce: opravy a údržba strojů a zařízení, servis výrobních zařízení a linek. Požadujeme: oprávnění v elektro oboru (vyhláška č. 50/1978 Sb.). Nab ...


40 000 Kč
Hodonín
696 01
119 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Řemeslné práce
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Práce celkem: 7369, za 24 hodin: 828

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko