Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 184312036

Sadrokartonista do Nemecka-Hamburg, nástup okamžite

- TOP - [23.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Sadrokartonista do Nemecka-Hamburg, nástup okamžite - 1
Sadrokartonista do Nemecka-Hamburg, nástup okamžite - 2
Sadrokartonista do Nemecka-Hamburg, nástup okamžite - 3
Spoločnosť MS-Solutions s.r.o. úspešne pôsobiaca na nemeckom trhu hľadá na dlhodobý projekt v Nemecku v meste Hamburg zodpovedných sadrokartonistov- samostatné osoby alebo ucelené partie.

Prosíme o podrobné prečítanie a kontaktovanie iba v prípade že splňujete a akceptujete uvedené podmienky !

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Komplexná inštalácia sadrokartónových priečok na strope a na stenách. Jedná sa o projekt bytovej jednotky.
Zamestnanecké výhody, benefity
- úhrada faktúr VŽDY načas
- zálohy v prípade potreby
- turnusy podľa potrieb a dohody
- zabezpečené ubytovanie
- nonstop telefonická podpora
-dlhodobú spoluprácu počas celého roka !!
- príspevok na palivo
Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Hamburg,20249 Nemecko

Nástup: okmažite od 22.04.2024

Fakturácia:14/14

Náplň práce: Komplexná inštalácia sadrokartónových priečok na strope a na stenách. Jedná sa o projekt bytovej jednotky. Jedná sa o dlhodobý projekt !

Turnusová a pracovná doba: 3/1, 4/1 všetko závisí podľa dohody
Pracovná doba 55- 60 hod + týždenne

Finančné ohodnotenie : 22 Eur/hod

Požiadavky:
- Požadujeme vlastné náradie
- Doprava na vlastné náklady
- Vieme ubytovanie zabezpečiť ale každý živnostník si ho hradí !
- Vo dvojici aspoň jeden NEMECKY HOVORIACI pracovník !!!!

Čo ponúkame ?:

✅ TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
✅ úhrada faktúr VŽDY načas
✅ turnusy podľa potrieb a dohody
✅ zabezpečené ubytovanie
✅ nonstop telefonická podpora
✅ dlhodobú spoluprácu počas celého roka !!
✅ príspevok na palivo

Spolupráca nie je možná TPP, nemčina vo dvojici/partii je podmienkou Angličtina nestačí !

V prípade seriózneho záujmu a splnenia podmienok zasielajte životopis na mailovú adresu alebo nás priamo kontaktujte.

Inzerát je platný do zmazania.

Kontakt:
MS-Solutions s.r.o.
web: www.ms-solutions.sk
Telefón: +421949202439
Mail:info@ms-solutions.sk
Adresa firmy: Karpatské námestie 7770/10 A Bratislava
Spoločnosť MS-Solutions s.r.o. pôsobí na na nemeckom pracovnom trhu prevažne v oblasti elektroinštalácie a sprostredkovania prác pre subdodávateľov.Pre našich živnostníkov a zamestnancov zabezpečujeme všetky potrebné dokumenty a sme ich podporou počas celej doby v zahraničí.

Telefon:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

221 lidí

Mzda/plat:

180 000 Kč
Uživatel
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi