Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 184337520

Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, pro OZP

- [17.4. 2024]

Jsme K2S Facility, spol. s r.o., firma zabývající se ostrahou a bezpečností. Momentálně hledáme kolegyně či kolegy na pozici:

OBSLUHA PCO a PATROL CONTROL

Druh nabídky práce:
Částečný úvazek

Lokalita:
Praha 10 – Malešice, případně Home office po zacvičení

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce - vhodná především pro OZP

PCO (pult centrální ochrany) - dohledové centrum.

Práce na Praze 10 – Průmyslová ulice.

Práce spočívá v kontrole docházky zaměstnanců a volání mobilní výjezdové hlídky na objekty.

- Práce v sedě

- noční a denní směny (7-19, 19-7) práce 24/7

Co od Vás očekáváme:

- spolehlivost

- zodpovědnost

- umět pracovat s PC

- čistý výpis rejstříku trestů (nevadí nám záznam za alimenty a řidičský průkaz)

Co Vám můžeme nabídnout:

- práci na noční a denní směny (7-19, 19-7)

- práce v čistém zázemí kanceláře

- práce v sedě

- práce na zkrácený pracovní úvazek ( vhodné pro OZP )

- dlouhodobá spolupráce

V případě zájmu volejte pana Svitáka - tel. 604 889 979

Jméno:

Jan Sviták

Telefon:

604... zobraz číslo

Lokalita:Mapa108 00 Praha 10

Vidělo:

81 lidí

Mzda/plat:

Nerozhoduje