Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 184343018

AUTOMECHANIK LKW - 250Kč/hod

- [17.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

AUTOMECHANIK LKW - 250Kč/hod - 1
AUTOMECHANIK LKW - 250Kč/hod - 2
AUTOMECHANIK LKW - 250Kč/hod - 3
AUTOMECHANIK LKW - 250Kč/hod - 4
AUTOMECHANIK LKW - 250Kč/hod - 5
AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ A NÁVĚSŮ

Hledáme nového kolegu na pozici automechanik užitkových/nákladních vozidel značek Mercedes, MAN, návěsové techniky a stavebních strojů.

Náplň práce:
- oprava a údržba nákladních a osobních
- možnost soboty s příplatkem (dle dohody)

Požadavky:
- praxe v oboru - základní údržbové, kontrolní a seřizovací práce
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost a pracovitost
- řidičský průkaz skup. B ( skup.C výhodou)

Nabízíme:
- typ pracovního úvazku: HPP
- nástupní plat (hrubý): 250Kč/1hod

Kontaktní osoba:
Daniel Bárta 725 920 202
daniel.barta@DTTRANSPORT.CZ

Jméno:

Daniel

Telefon:

725... zobraz číslo

Lokalita:Mapa742 83 Ostrava

Vidělo:

129 lidí

Mzda/plat:

V textu