Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 184359747

Svářeč STN 135 - mzda až 55.000 Kč Brniště

- TOP - [1.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Požadujeme:
- Minimálně 1 rok praxe se svařováním.
- Před nástupem povinná zkouška z koutových svarů.

Nabídka:
- Dvousměnný provoz - ranní a odpolední.
- Propadlé certifikáty Vám umíme obnovit.
- Zabezpečené pracovní oblečení, týdenní zálohy.

Mzda:
HPP: 260kč/hod
ZVL: 350kč/hod

Pracovní náplň:
Svařování ocelových konstrukcí.

Jméno:

Kosatková

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa471 29 Česká Lípa

Vidělo:

111 lidí

Mzda/plat:

350 Kč