Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 184364992

Dělníci na ZATEPLOVÁNÍ FASÁD do Německa

- TOP - [30.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Požadujeme:
-Praxe v oboru
-Znalost Němčiny alespoň 1 z party
-Platný A1
-Auto a nářadí

Nabídka:
-Plat 25 eur/hod netto
-ubytování zajištěné
-Možnost přesčasů
-Práce na Živnost
-Dlouhodobá spolupráce minimálně do konce roku 2024

Pracovní náplň:
Hledáme šikovné, fyzicky zdatné dělníky na zateplování fasád do Německa - Frankfurt. Hledáme partu 4-5 lidi.

Jméno:

Kosatková

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

228 lidí

Mzda/plat:

V textu