Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 184413472

Servis elektrických koloběžek, brigáda nebo živnost (Brno)

- [18.4. 2024]

Servis elektrických koloběžek, brigáda nebo živnost (Brno) - 1
Servis elektrických koloběžek, brigáda nebo živnost (Brno) - 2
Hledáš zajímavou práci s flexibilním pracovním časem? Do našich provozů Amper servis hledáme nové lidi. Věnujeme se prodeji, servisu a tuningu elektrických koloběžek, motorek a skútrů. Zaměřujeme se na klasické městské koloběžky, ale také super výkonné stroje pro adrenalinové maniaky.

Náplň práce:

- diagnostika závad

- opravy / servis el. koloběžek

Požadavky na zaměstnance:

- samostatnost

- spolehlivost

- zkušenosti s používáním pracovního nářadí

- opravárenské / servisní zkušenosti výhodou

- elektrotechnické vzdělání výhodou

Druh poměru a mzdové podmínky (brutto):

částečný úvazek, brigáda nebo živnost

150 - 300 Kč/hod. (podle zkušeností)

mimořádné odměny podle počtu prodejů / servisů

Jméno:

Samuel

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa614 00 Brno

Vidělo:

254 lidí

Mzda/plat:

300 Kč