Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 184439316

STRÁŽNÝ/RECEPČNÍ M/Ž (OZP) – Praha 10 Záběhlice

- [19.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:
• Zajištění chodu vrátnice, kontrola a evidence vstupujících osob
• Výdej a evidence klíčů
• Sledování CCTV (několik vnitřních kamer)
• Pochůzky v rámci objektu (délka max 10 minut) při noční směně
• Uzamykání a odemykání objektu
• Dohled na dodržování Domovního řádu ubytovanými osobami
• Směny: denní x noční 12 hod ( Po-Ne: 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00)
Požadujeme:
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Praxi v oboru výhodou
Nabízíme:
• Mzda: dle typu úvazku od 123,90Kč/hod + stravenky + odměny
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda do 15.dne následujícího měsíce
• Práci na HPP vhodné pro OZP, případně práce na DPP
• Nástup květen 2024

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:Mapa106 00 Praha 10

Vidělo:

54 lidí

Mzda/plat:

124 Kč