Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 184444098

Dispečer/Dispečerka mezinárodní dopravy

- [19.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

O SPOLEČNOSTI

Zaměřujeme se na mezinárodní dopravu po celé Evropě, včetně Velké Británie. Náš vozový park tvoří dodávky, solo vozidla i kamiony a provozujeme také spedici.
Spolupracujeme s řadou nadnárodních firem a jsme hrdí na naši schopnost poskytovat spolehlivé a efektivní dopravní služby.

POPIS POZICE

Hledáme dispečera/dispečerku mezinárodní dopravy, který/á bude zodpovědný/á za plánování a koordinaci dopravních tras a zásilek po celé Evropě. Hlavními úkoly budou zajištění optimálního využití vozidel, dodržování časových termínů a komunikace se zákazníky a řidiči.

Požadavky:
-Základní znalost anglického jazyka alespoň
psanou formou
-Schopnost organizačního a logistického
plánování a cenotvorby
-Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
-Zkušenost v oblasti dispečinku výhodou, ale
není nutná

Co nabízíme:
-Stabilní a dynamické pracovní prostředí v
rychle rostoucí společnosti
-Vysoké mzdové ohodnocení
-Možnost profesního růstu a rozvoje
-Práci v přátelském kolektivu s příležitostí
podílet se na mezinárodních projektech

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na fakturace.eftransport@gmail.com, případně rovnou volejte 605 751 43

Jméno:

Ondřej Eliáš

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa725 26 Ostrava

Vidělo:

148 lidí

Mzda/plat:

Dohodou