Hlavní stránka > Práce > Tisk a polygrafie > Inzerát č. 184584329

Hledáme - Operátor laserového CNC centra pro tiskové formy

- [22.4. 2024]

Volná pracovní pozice - Obsluha operátor - technologie pro výrobu tiskových forem
Požadavky:
1.odborné
předpoklady pro obsluhu špičkového CNC laserového centra – PC znalosti, internet, práce se soubory, matematické a logické schopnosti
2.jazykové
znalost základní angličtiny podmínkou (základní slovní zásoba pro ovládání software stroje v ENG jazyce)
3.osobnostní
samostatnost a odpovědnost za obsluhu stroje
dobré vystupování a komunikace
bydliště v oblasti Vyškov a blízké okolí
Náplň práce:
obsluha CNC gravírovacího centra a výroba flexotiskových gravírovaných forem pro tisk, jejich čištění, balení a expedice, dovoz surovin z partnerského závodu v sousedství firmy, ostatní související práce s touto pozicí, jako balení, expedice, dovoz surovin, úklid a údržba pracoviště a firmy, apod.
Nabízíme:
zaměstnání v neustále rostoucím oboru výroby tiskových forem a stabilní firmě již 15 let, vzdělávání, zajímavou a různorodou práci ve výrobě, základní stálé platové podmínky, plat po zapracovaní 24-30.000,- CZK/měs., přesčasová a víkendová možnost výdělku navíc.
Očekáváme:
řidičský průkaz skupiny B, aktivní a zodpovědný přístup k práci, 100% pracovní nasazení, dlouhodobou loajalitu k firmě, možnost i na směnný provoz a práci i o víkendech, nástup ihned
Zašlete vaše CV na uvedenou adresu.

Jméno:

Jiri Volf

Telefon:

602... zobraz číslo

Lokalita:Mapa682 01 Vyškov

Vidělo:

58 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč