Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 184621306

Pěší patrola - Praha 5- Smíchov-120Kč/h. čistého

- [23.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pěší patrola - Praha 5- Smíchov-120Kč/h. čistého - 1
Pěší patrola - Praha 5- Smíchov-120Kč/h. čistého - 2
Hledáme muže do věku 50let na pěší patrolu v lokalitě Praha 5 - Smíchov. Pěší patrola je prováděna v terénu v zásahové uniformě.

Náplň práce:
- Návštěva u nasmlouvaných klientů v rámci
časových intervalů , v případě poplachu
doběh na místo události. Spolupráce s
policií ČR.

Směny:
- 4 dny volno, 4 dny práce
- 19:00-7:00h

Mzda: 120,-Kč/h. čistého

Objem hodin za měsíc: cca 200h.

Požadujeme:
-Spolehlivost
-Pečlivost
-Samostatnost
-Odolnost proti stresovým situacím
-Reprezentativní vystupování
-Loajalitu
-Flexibilitu
-Profesní kvalifikace 68-008-e (osvědčení strážný) – možno dodělat
prostřednictvím naší společnosti
-Čistý RT

Nabízíme:
-Motivační ohodnocení od 120,-Kč/h. čistého
-Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit
-Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte
-Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)
-Možnost kariérního a platového růstu
-Možnost uplatnění cizích jazyků
-Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
-Férový a empatický přístup
-Možnost vyplácení záloh

tel.605899449, www.camron.cz, info@camron.cz

Jméno:

R.Knill

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa150 00 Praha 5

Vidělo:

72 lidí

Mzda/plat:

120 Kč