Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 184631141

Pizzař-ka

- TOP - [30.4. 2024]

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy. Práce s pohodovým kolektivem.

Výplata jednou za měsíc.

Požadujeme: Zkušenost, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, spolehlivost.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení den, občerstvení, 8h - 22h. Krátký dlouhý.

V případě zajmu si domluvte osobní schůzku na čísle 608 661 628. Své životopisy zasílejte na email: dejan.srdic@internet-handel.cz

Pizzerie se nachází v Praze 4 - Modřany

Jméno:

Deo

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa143 00 Praha 4

Vidělo:

221 lidí

Mzda/plat:

2 800 Kč