Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 184672875

Hlavní účetní

- TOP - [1.5. 2024]

Jsme logistická společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Patříme mezi přední přepravní společnosti. V současné době přepravujeme a skladujeme pro zákazníky tisíce zásilek. Do našeho týmu v Pardubicích hledáme nového kolegu/yni na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Co od Vás požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
bezúhonnost k právním úkonům
znalost práce na PC
praxe na pozici účetní min. 2 roky
pečlivost, důslednost
dobrá znalost legislativy a zákonů (DPH, DPPO)
komunikativnost, iniciativní a aktivní přístup
výhodou: znalost programu Helios, znalost ZP a mzdový přehled

Náplň práce:
vedení účetnictví
zpracování čtvrtletních a ročních uzávěrek
zpracování DPH, KH
komunikace s orgány státní správy

Co Vám nabízíme:
Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
Zázemí prosperující společnosti
Odpovídající platové ohodnocení a motivační systém

Jméno:

Denisa Nakládalová

Telefon:

770... zobraz číslo

Lokalita:Mapa530 02 Pardubice

Vidělo:

48 lidí

Mzda/plat:

Dohodou