Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 184694923

ŽELEZOBETONÁŘI / TESAŘI

- [24.4. 2024]

Jsme generální dodavatel staveb na klíč působící převážně v Německu a hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky (popřípadě celou montážní skupinu) k vykonávání práce v Bavorsku (Mnichov a okolí) a se zkušenostmi s prací na monolitických konstrukcích. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jistý výdělek a férové podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!
Co vás čeká?
- řezání, ohýbání a vázání armatury
- montáž a demontáž systémového bednění (PERI)
- výroba drobného bednění a výdřev ze stavebního řeziva
- osazování výdřev, prostupů, dilatačních a izolačních prvků atd.
- betonáž (přímá z mixu, bádie, pumpa)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- praxe s monolitickými konstrukcemi podmínkou
- samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita
- manuální zručnost
- velmi dobrý zdravotní stav
- střední vzdělání s výučním listem v oboru železobetonář, tesař nebo zedník (výhodou)
- německý jazyk není vyžadován, na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky, rusky a moldavsky
Co vám můžeme nabídnout?
- práci na HPP
- hrazeno 30 dní dovolené/za rok, hrazené německé státní svátky
- zajištěné ubytování v místě výkonu (Feldkirchen-Westerham)
- v případě dobrých výkonů – příspěvky zaměstnavatele, osobní hodnocení, prémie
- zdravotní pojištění v německé a v zemi bydliště
- podpora při jednání s německými úřady – např. v případě nároku zajištění přídavků na děti (250,00 € / á dítě měsíčně)
- nástupní plat / garantovaná německá mzda: na HPP: 2.600,00 EUR - 3.100,00 EUR / měsíčně = 65.000,00 Kč – 78.000,00 Kč / měsíčně - dle počtu odpracovaných hodin - průměrně měsíčně odpracováno cca 170 - 180 hodin.

Zájemci pište mi na e-mail: hunalova@haus365.eu

Informace o firmě najdete na www.haus365.cz; www.haus365.eu

Jméno:

A.H.

Telefon:

017... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

78 lidí

Mzda/plat:

V textu