Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 184730823

Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa

- TOP - [2.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa - 1
Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa - 2
Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa - 3
Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa - 4
Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa - 5
Brusič / Čistič bazénů po výstavbě do Německa - 6
Firma BruxBau hledá 2 Brusiče / Čističe bazénů po výstavbě po celém Německu.
Náplň práce:
Čištění/broušení svárů, čištění bazénu, opětovné vysávání vody, všeobecné úklidové práce.
Požadavky:
1 x znalost německého jazyka (min. B2)
zkušenosti s touto či podobnou prací
Základní nářadí vlastní

ČASOVÝ RÁMEC: 13.05.2024 - 15.06.2024 prodloužení možné po dohodě
Zakázka pro celé Německo, nástupní místo bude upřesněno příští týden.
Hodiny: 50h týdně garantovaných
Přesun na jinou zakázku po dokončení: ANO
Mzda: Mzda: od 25 €/ Hodina + (dohoda po telefonu), ubytování zajištěné,odečet z faktur 25 €/ Noc
Fakturace 14/14, po domluvě možnost proplacení prvních 2 týdnů ihned, každý pátek.
V případě zájmu volejte na tel: +420773079019 Miroslav Dudáček

Jméno:

Gasse Lenka

Telefon:

721... zobraz číslo

Lokalita:Mapa436 01 Most

Vidělo:

430 lidí

Mzda/plat:

120 000 Kč