Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 184746510

Šofér Autobusu, Nizozemsko, Od 2600€ -3000€ měsíčně v čistém

- TOP - [5.5. 2024]

Šofér Autobusu, Nizozemsko, Od 2600€ -3000€ měsíčně v čistém - 1
Šofér Autobusu, Nizozemsko, Od 2600€ -3000€ měsíčně v čistém - 2
Šofér Autobusu, Nizozemsko, Od 2600€ -3000€ měsíčně v čistém - 3
Šofér Autobusu, Nizozemsko, Od 2600€ -3000€ měsíčně v čistém - 4
VM Recruitment Vám nabízí novou pracovní pozici v Nizozemsku. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Práce na trvalý pracovní poměr.

Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkovatelské služby ani za registraci před ani po odjezdu do Nizozemska.

*Pracovní nabídka je vhodná i pro uchazeče se základy anglického jazyka*

Nabízená pozice: Šofér autobusu, řidič skupiny D

Místo práce: Nizozemsko, více lokalit

Mzda: Od 16.08 € na hodinu
- Platový tarif vychází ze zkušeností, které kandidáti mají.
- Čistá mzda vychází měsíčně 2600 € - 3000 €.

Příplatky:
+ příplatek 0.19 € za km za cestování do práce
+ 8.3 % příspěvek na dovolenou proplácený k výplatě extra
+ 27.5 dne dovolené
+ ET schéma (úleva na daních)

Výplata: týdně

Pracovní změny:
Podle potřeby minimálně 40 hodin týdně. Možnost pracovat noční změny za příplatky o víkendu.

Ubytování:
Ve sdílených domech, 98.00 € týdně včetně všech energií. Kandidát má první 3 měsíce ubytování zdarma.

Požadavky na zaměstnance:
- Řidičský průkaz, skupina D, karta řidiče
- Po příjezdu testovací jízda

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:
- Vést autobus a přepravovat cestující v autobusové dopravě
- Prodávat jízdenky
- Kontrolovat technický stav vozidla
- Udržovat autobus v pořádku a čistotě
- Dodržovat základní předpisy a normy, upravující výkon funkce řidiče autobusu

Benefity:
- Pomoc při hledání dostupných možností při vycestování ze Slovenska a ČR
- Mzda každý týden
- Asistence s vybavením BSN čísla, bankovním účtem a zdravotním pojištěním 35.58€ týdně
- Zaměstnavatel za vás odvádí daně a přídavky dle platné legislativy
- Zabezpečené ubytování
- Práce na nizozemskou smlouvu, u certifikovaného zaměstnavatele s možností přechodu na práci s dobou neurčitou
- Nástupy jsou možné každý týden

Prosím kontaktujte Nás, pokud hledáte práci v zahraničí. Naše společnost hledá zaměstnance do skladů, hoteliérství ale i kvalifikované práce v různých státech.

Martina Zámečníková
00421 911 784 430
info@vmrecruitment.com

Naleznete Nás:
911784430

Jméno:

VM Recruitment

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

262 lidí

Mzda/plat:

90 000 Kč