Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 184770981

Svářeč/-ka EN 135 – Sviadnov od 37000Kč

- TOP - [3.5. 2024]

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu na pozici SVAŘEČ/Svářečka do Sviadnova s ponukou od 37000 Kč měsíčně.

Náplň práce:
- svařování námorních jeřábu metodou 135 podle výkresové dokumentace

Co od Vás očekáváme:
- platný svářečský průkaz EN 135
- orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe min 2 roky
Delá se zkouška /zavarit stoupačku a pulvečkový svar/

Co vám můžeme nabídnout:
- práci na HPP
- možnost zálohy
- ochotu pracovat na tři směny
- práci ve stabilní společnosti
- dobrá dostupnost mhd
- možnost ubytování
- nadprůměrné ohodnocení

HPP - 225 Kč/hod/netto

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: andreavohralikova@shjobs.cz případně na tel. čísle +420 603 346 698
Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce https://shjobs.cz/

Jméno:

Nabor2

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa739 25 Frýdek - Místek

Vidělo:

138 lidí

Mzda/plat:

V textu