Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 184777818

Příjmeme zámečníka

- TOP - [3.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pracovní náplň:
* Preventivní údržba, servis a opravy okenních mechanismu
* Zjišťování poruch okenního kování a jejich odstraňování.
* Příprava, renovace, montáž/demontáž okenního kování atd.)

Požadujeme:

* Zodpovědný přístup k práci
* Preciznost a pečlivost
* Zájem se dále rozvíjet
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co můžeme nabídnout:

* Práci na zajímavých projektech, ve stabilní a perspektivní české firmě
* Velmi dobré finanční ohodnocení
* Otevřenost a prostor pro seberealizaci
* Zálohy po odpracování prvních zkušebních dní

Zkušenosti v oboru jsou výhodou, ale pokud je nemáte rádi vás zaškolíme

Jméno:

Bolek

Telefon:

734... zobraz číslo

Lokalita:Mapa262 51 Příbram

Vidělo:

101 lidí

Mzda/plat:

Dohodou