Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 185040149

Stlací linka

- TOP - [9.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Společnost Agro Okluky, a.s. hledá zaměstnance na pozici:
stlací linka (ošetřovatel skotu)
Místo výkonu práce: Dolní Němčí
Náplň práce: práce se zvířaty, manipulace se zvířaty a stlacím materiálem, drobné úklidové práce
Požadujeme:
Ochotu manuálně pracovat
Kladný vztah ke zvířatům
Fyzickou zdatnost, samostatnost a spolehlivost
Řidičský průkaz sk. T
Strojní průkaz výhodou
Nabízíme:
Zázemí ve stabilní společnosti
Práce na plný úvazek
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
25 dní dovolené
Půlroční prémie
Příspěvek na stravování
Tel. kontakt: 731 440 679

Jméno:

Josefík

Telefon:

731... zobraz číslo

Lokalita:Mapa687 62 Uherské Hradiště

Vidělo:

235 lidí

Mzda/plat:

Dohodou