Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 185043980

Poradce přes výživu

- [2.5. 2024]

O nás
Zajímáte se o svoji kondici a zdravý životní styl? Hledáte FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU ke studiu, mateřské dovolené či jiné výdělečné činnosti? Máte vyšší ambice?
Bavila by vás práce s výživou, péče o pleť nebo sportovní výživa?
Hledáme 5 šikovných spolupracovníku do zavedeného centra v Brně.
Náplň práce: Poradenství v oblasti výživy
Poradce pomáhá klientům zorientovat se v oblasti výživy ( výživa pro sportovce, pro optimální kondici a váhu, osobní péče atd.)
Zajišťuje rozbor stavby těla na přístroji, aby komunikace o životním stylu byla co nejvíce na míru daného klienta.
Může pomáhat při organizaci cvičení a kurzů o výživě. ( osobně u nás nebo i online z domu)
Co od Vás očekáváme:
• věk min. 18 let
• ochota učit se novým věcem
• komunikativnost a příjemné vystupování
• spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost
• zájem o oblast výživy a zdravý životní styl
Co Vám můžeme nabídnout:
• osobní i finanční růst
• možnost nezávislé samostatné činnosti
• precizní systém zaškolení (osobně v centru nebo online)
• příjemný a ochotný kolektiv spolupracovníků
• firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)
• možnost práce z domu
Znalost problematiky ani vzdělání v oboru výživy není podmínkou, poskytujeme komplexní zaškolení.
Benefity
• Práce z domova
• Finanční bonusy / prémie
• Pružná pracovní doba
• Slevy na firemní zboží
• Občerstvení na pracovišti
• Peníze na ruku
Příjem 8000- 12000 Kč/měs.

Jméno:

Michael Bőhm

Telefon:

774... zobraz číslo

Lokalita:Mapa602 00 Brno

Vidělo:

59 lidí

Mzda/plat:

8 000 Kč