Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 185044426

Mechanik / Zámečník do Německa / Marburg

- TOP - [9.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Mechanik / Zámečník do Německa / Marburg - 1
Mechanik / Zámečník do Německa / Marburg - 2
Mechanik / Zámečník do Německa / Marburg - 3
Mechanik / Zámečník do Německa / Marburg - 4
Firma BruxBau hledá 1 Mechanika/Zámečníka do německého města Marburg.
Náplň práce:
Kontrola funkčnosti součástí zařízení ve výrobním závodě chemického průmyslu - chemické společnosti
Odstraňování poruch strojů ve výrobním procesu
Seřizování výrobních strojů
Požadavky:
umět dobře číst plány
Základní nářadí pro zámečníky
Dobrá němčina pro komunikaci - na úrovni C1
Nástup: od 06.05. nebo 13.05.2024 minimálně na 2 měsíce
Přesun na jinou zakázku po dokončení: ANO
Práce: 45 hodin týdně garantovaných, přesčasy na dohodě přímo v místě.
Mzda: od 27 €/ Hodina + (dohoda po telefonu), ubytování zajištěné,odečet z faktur 25 €/ Noc
Fakturace 14/14, po domluvě možnost proplacení prvních 2 týdnů ihned, každý pátek.
V případě zájmu volejte na tel: +420773079019 Miroslav Dudáček

Jméno:

Gasse Lenka

Telefon:

721... zobraz číslo

Lokalita:Mapa436 01 Most

Vidělo:

167 lidí

Mzda/plat:

140 000 Kč