Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 185223893

Zahradník

- [6.5. 2024]

Služby Minks s.r.o. - kompletní zahradní, technické a komunální služby. Nabízíme veškerou péči o zeleň, komunální údržbu a zahradnické práce pro širokou veřejnost.

Hledáme do svého týmu posilu na pozici:
Zahradník

Náplň práce:
údržba a realizace zahrad a parkových úprav
pracovník v komunálních službách, blokové čištění
obsluha malé mechanizace – pila, plotostřih, křovinořez
po zaškolení obsluha větší techniky – velkoplošné sekačky, malotraktory, mininakladače, chodníkový zametací vůz

Co od Vás očekáváme:
zkušenosti v oboru zahradních a technických služeb
min.řidičský průkaz sk.B
výhodou sk.C (vyšší platová třída)

Co Vám můžeme nabídnout:
tým profesionálních pracovníků
Plat : 27 000 - 32 000 Kč (dle zkušeností, možnost platového růstu)
FKSP 5 000 Kč / rok

Bonusy:
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Mobilní telefon
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem (194 Kč / každý odpracovaný den)

Jméno:

Ilona Goby

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa642 00 Brno

Vidělo:

228 lidí

Mzda/plat:

32 000 Kč