Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 185224067

Obsluha plnírny PB lahví Pardubice 30-34.000,-Kč

- [6.5. 2024]

TOMEGAS s.r.o., přijme na plnírnu PB lahví Pardubice - Průmyslová ul., obsluhu plnírny propan-butanových lahví.

1 směnný provoz, Po - Pá, 6.00 - 14.00 h.

Náplň práce: kontrola a plnění propan-butanových lahví, evidence skladu

Požadujeme: samostatnost, dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Nabízíme: mzdu od 30-34.000,-Kč -,možnost spolupráce na ŽL, zaškolení, prémie, stravenky a další benefity

V případě zájmu vložte Váš životopis na email:rambousek.josef@seznam.cz
Další informace telefonicky na tel. 775 416 055

Jméno:

Simona

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa530 02 Pardubice

Vidělo:

130 lidí

Mzda/plat:

V textu