Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 185228828

Výběrové řízení na pozici realitní makléř

- [6.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Vyhlašujeme výběrové řízení

Pozice: realitní makléř
Pobočka: Olomouc
Volná místa: 3

Náplň práce
Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky
Organizace schůzek, návštěva zákazníků, prezentace produktů
Komunikace s firemními klienty a externími partnery

Požadujeme
Práce na PC na úrovni pokročilého uživatele
Zákaznickou orientaci a týmovou spolupráci
Nekonfliktní vystupování a kultivovaný projev
Tah na branku, orientaci na výkon
Schopnost pracovat samostatně, systematicky, pečlivě
Spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci
Ochotu a potenciál pro učení se nových věcí
Řidičské oprávnění skupiny B, praxe v řízení osobních motorových vozidel
Výhodou
Praxe v obchodu
Orientace na realitním a finančním trhu

Nabízíme
Odpovědnou práci v dynamickém kolektivu stabilní firmy
Motivační odměňování
Flexibilní pracovní dobu
Možnost kariérního růstu a osobní rozvoj
Školení obchodních dovedností a odborných znalostí

Mzda a benefity
Nadstandardní provizní systém
Provize ze všech divizí společnosti
Možnost pracovat home office
Exotická dovolená pro nejlepší obchodníky
Firemní akce

Své životopisy zasílejte na e-mail: antonin.fidler@bidli.cz

Více informací na www.pracujvbidli.cz

Jméno:

Antonín Fidler

Telefon:

739... zobraz číslo

Lokalita:Mapa779 00 Olomouc

Vidělo:

120 lidí