Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 185370013

Elektrikári, Mníchov - bytové elektroinštalácie.

- TOP - [16.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Ponuka pre 2 SZČO s vyhláškou na bytové inštalácie, jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce: Bytové elektroinštalácie v novostavbách bytov. Robí sa všetko od hrubých prác až po koncové montáže. Treba ovládať techniky spínania vypínačov (obojsmerné vypínače, krížové vypínače, vypínače s tlačidlom, schodiskové zapojenie vypínačov, zapojenie 6. a 7. vypínača, zapojenie a káblovanie bytových rozvodov, montáž káblových trás a všetky potrebné žľabové a drážkovacie práce.

Práca na živnosť. Robí sa 55 hod. týždenne.
Turnusy podľa dohody 3+1 alebo 4+1.

Sadzba: 21 - 23€/hod. (závisí od skúseností a úrovne nemčiny).
Ubytovanie bude zabezpečené a preplatené prípadne refakturované.

Mesto: Wolfratshausen, Nemecko
Nástup: 15.5.2024

Požiadavky:
- prax minimálne 2 roky s bytovými elektroinštaláciami.
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- komunikatívna nemčina u jedného z dvojice
- základné elektrikárske náradie, ploché skrutkovače od malých po veľké, Krížové skrutkovače od malých po veľké, kombinačky, diagonálne kliešte na strihanie drôtu, kombinované kliešte, kliešte na vodnú pumpu, súprava rační, skúšačka, prístroj na meranie napätia, metrová tyč, laser, vŕtačka pre vrtáky 6 až 12, ochranné okuliare a prilba, flexka, uťahovačka, rukavice.

Fakturácia 14/17.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na info@gama-monteure.sk alebo nám zavolajte na číslo 0911 891 417.
Pridajte sa aj vy k našim spokojným spolupracovníkom.

Jméno:

Mihalová

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

78 lidí

Mzda/plat:

22 Kč
Uživatel
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi