Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 185393257

Izolatéři plochých střech do Německa

- TOP - [20.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pracovní náplň:

- Pokládka izolace plochých střech

Požadujeme:

- Aktivní ŽL
- Vlastní automobil
- Zkušenosti s pokrývačskými pracemi
- Výhodou německý jazyk
- Spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:

- Mzda 70 000 – 80 000 Kč/měsíc dle počtu odpracovaných hodin
- Možnost záloh na začátku spolupráce po každém odpracovaném dni
- Výplata každý druhý týden
- Hrazené ubytování, příspěvek na cestu
- Zaměstnání u prověřeného zaměstnavatele, dlouhodobá spolupráce
- Včasná a pravidelná výplata v CZK nebo Euro
- Práce s českými kolegy
- Český disponent v Německu

Jméno:

Milan Sevinský

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

372 lidí

Mzda/plat:

V textu