Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 185413757

Elektromechanik/mechanik Praha 9

- [10.5. 2024]

Hledáme nové kolegy na pozici Elektromechanik v Praze. Jedná se o práci v zakázkové výrobě v elektro odvětví.

Náplň práce:
-elektromontážní práce – podle výkresové dokumentace
-zapojování a instalace elektrických přístrojů
-následné testování a kontrola, případné opravy

Požadujeme:
- Min. vyučení v elektro oboru nebo praxi minimálně 3 roky
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Spolehlivost, zodpovědnost a chuť pracovat

Nabízíme:
-práce ne 1 směnu (ranní)
-možnost přesčasů
-příspěvěk na dopravu 3000 Kč
-náborový příspěvěk po odpracování 400 hodin - 15 000 Kč
-ubytování zdarma
-po odpracovaném týdnu možnost záloh

HPP 230 – 250 Kč/hod/NETTO
ZVL 300 – 340 Kč/hod

Tel č.603 256 652

Jméno:

Petra Chromcová

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa193 00 Praha 9

Vidělo:

63 lidí

Mzda/plat:

60 000 Kč