Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 185425517

Instalatér Praha

- TOP - [20.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Instalatér Praha - 1
Instalatér Praha - 2
Instalatér Praha - 3
Instalatér Praha - 4
Instalatér Praha - 5
Instalatér Praha - 6
Instalatér Praha - 7
Instalatér Praha - 8
Instalatér Praha - 9
Instalatér Praha - 10
Hledáme instalatéra, topenáře OSVČ v Praze a okolí nabízíme atraktivní plat a týdenní výplatu!

Jste zkušený instalatér hledající novou příležitost v Praze a okolí? Připojte se k našemu týmu a užívejte si práci s dynamickou a rostoucí firmou!

Co nabízíme:
- Atraktivní odměna průměrně 5000kč denně
- Výplata každý týden
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- Přátelský a podporující kolektiv
- Pracovní doba PO-ČT 7:00-19:00 nebo dohodou

Co požadujeme:
- Řidičský průkaz a vlastní auto pro snadnou dostupnost
- Spolehlivost, slušné vystupování a komunikativnost
- Schopnost samostatně řešit zadané úkoly

Náplň práce:
Musíte samostatně plnit úkoly a umět s přehledem:
Výměna ventilů, oprava bojleru, oprava wc, výměna wc, oprava radiátoru, čištění kanalizací, výměna baterií a dalších instalatérských, topenářských záležitostí.

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte novou kapitolu ve své kariéře!

Pro více informací nebo podání přihlášky nás kontaktujte pouze na e-mail nabor@top-instalaterstvi.eu

Těšíme se na vaše odpovědi!

Martin Sokol +420 608 241 622
www.top-instalaterstvi.eu

Jméno:

Martin Sokol

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa100 00 Praha 10

Vidělo:

242 lidí

Mzda/plat:

500 Kč