Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 185979590

Hledáme montéry regálových systémů

- [22.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Přijmeme montéry regalových systémů:
Naše firma se zabývá montážemi a demontážemi všech typů
regálu. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru s realizovanými
projekty po celé EU. Nabízíme Vám kvalitní podmínky a super kolektiv.
Staň se i ty součástí našeho týmu!
Náplň práce :
- montáže, přestavby a demontáže různých regálových systémů dle zakázek v zahraničí (Německo, Rakousko, Holandsko)
- práce ve výškách
- práce s ručním a elektrickým nářadím
- obsluha vysokozdvižného vozíku, retraku či nůžkové plošiny(možné školení a vystavení průkazu interně v naší společnosti)
Nabízíme :
- Nadstandardní platové ohodnocení (spolupráce na HPP nebo živnost)
- do začátku možnost týdenních záloh
- turnusy většinou od 3–5 týdnů, práce je pro vás zajištěna po celý rok! Žádné dlouhé prodlevy mezi projekty.
- zajištění potřebných dokumentů, zkoušek, certifikací
- placená doprava a ubytování
Co požadujeme?
- dobrou fyzickou kondici
- manuální zručnost
!!Nástup možný ihned!!
Možná spolupráce i s montážní skupinou(3 nebo 6lidí)
!!kontaktujte nás skrze email!!
Těšíme se na spolupráci.
VLPA Mont s.r.o
www.vlpamont.cz
vlpamont.sro@gmail.com

Jméno:

Martin

Telefon:

721... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

1452 lidí

Mzda/plat:

340 Kč