Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 186147924

Francie-Montér, Zámečník, Svářeč, Přípravář

- TOP - [7.7. 2024]

Hledáme Montéry a Svářeče pro práci ve Francii Město Nantes. Práce na živnostenský list

Náplň práce:

Montáž a instalace konstrukcí, strojů a zařízení
Svařování kovových dílů podle technické dokumentace
Čtení a interpretace technické dokumentace
Práce s nástroji a přístroji dle specifikací
Dodržování bezpečnostních předpisů a standardů kvality

Požadujeme:

Platné svářečské certifikáty (pro svářeče)
Manuální zručnost a technické myšlení
Spolehlivost, preciznost a samostatnost
Znalost cizího jazyka výhodou (angličtina nebo němčina)
Ochota cestovat a pracovat v zahraničí
Nabízíme:

Atraktivní finanční ohodnocení
Montér zámečník - 15 až 18 Euro/Hodina
Svářeč - 18 - 20 Euro/hodina

Práci na zajímavých mezinárodních projektech.
Zajištěné ubytování.
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Turnusy 2,5 měsíce/2 týdny doma

Jméno:

Jiří Mlejnek

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

888 lidí

Mzda/plat:

400 Kč