Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 186336855

Skladník, Č. Budějovice

- TOP - [17.6. 2024]

Společnost GW LOGISTICS a.s. člen skupiny GW JIHOTRANS hledá do svého týmu v Č. Budějovicích skladníka

Náplň práce:
- nakládka a vykládka návěsů, příjem/výdej materiálu
- přebalování materiálu
- práce s manipulační technikou a čtečkou
- koordinace a kontrola brigádníků při přebalování materiálu
- manipulace zásilek na překladišti

Požadujeme:
- spolehlivost, férové jednání a čistý trestní rejstřík
- fyzickou zdatnost
- zkušenost v oboru
- řidičské oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku (výhodou)

Nabízíme:
- zázemí největší dopravní jihočeské společnosti
- 7200 Kč ročně do benefičního programu (sport, zdraví, rekreace)
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodné zaměstnanecké programy – telefony, banky, pohonné hmoty
- jídelnu s kantýnou a příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené

Pracovní doba:
- pondělí – pátek
- jednosměnný provoz
- nástup od 1.7.2024

Mzda: 35.000 – 40.000,-Kč

Kontaktní osoba: Mgr. Ivana Ohrazdová, tel. +420 389 009 333, ivana.ohrazdova@gwjihotrans.cz

Jméno:

Ivana

Telefon:

389... zobraz číslo

Lokalita:Mapa370 01 České Budějovice

Vidělo:

745 lidí

Mzda/plat:

37 500 Kč