Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 186881784

ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ

- [11.6. 2024]

Lokalita: Lesní 248, Staré Město, 73961, Třinec
Firma : WARIDO Accounting s.r.o.
Pracovní poměr: Plný úvazek
Hrubá mzda: 30.000 – 35.000 Kč

Náplň práce
• jedná se o komplexní vedení účetní agendy pro přidělený počet firem
• kompletní účtování se znalostí DPH, KH, evidence majetku atd.
• kontrola sald, párování dokladů, vyhotovení měsíčních a ročních uzávěrek
Požadujeme
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• znalost účetnictví a účetních operací dle platné legislativy
• zkušenost na pozici účetní
• chuť učit se novým věcem, sledovat aktualizaci účetní a daňové legislativy
• znalost MS Office (Word, Excel)
• spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost
• znalost polského jazyka výhodou

Nabízíme
• zajímavou práci v silné a stabilní společnosti s tradicí 11 let na českém trhu
• podporu ve vzdělávání a udržování odborných znalostí
• příjemné přátelské pracovní prostředí
• motivující platové ohodnocení
• 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenkový paušál
• pružnou pracovní dobu, možnost Home office
Nástup
Ihned nebo dle dohody
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: david.sikora@warido.cz

Jméno:

David Sikora

Telefon:

775... zobraz číslo

Lokalita:Mapa739 61 Frýdek - Místek

Vidělo:

128 lidí

Mzda/plat:

V textu