Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 186894828

Vedoucí v automyčce (čistá odměna 40.000 Kč-60.000 Kč)

- TOP - [30.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Vedoucí v automyčce (čistá odměna 40.000 Kč-60.000 Kč) - 1
Vedoucí v automyčce (čistá odměna 40.000 Kč-60.000 Kč) - 2
Vedoucí v automyčce (čistá odměna 40.000 Kč-60.000 Kč) - 3
Vedoucí v automyčce (čistá odměna 40.000 Kč-60.000 Kč) - 4
Přijmeme posilu na pozici vedoucího pracovníka v Ruční mytí Plus v Praze.

Co Vás čeká?

Hlavní náplní bude kvalitní péče o vozy střední a luxusní třídy (ruční mytí aut, čištění interiéru, voskování, renovace laku) + jednání se zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít?

Zkušenosti s ručním mytím vozidel z provozovny mycího centra min 2 roky
Obchodního ducha
Řidičské oprávnění skupiny B
Smysl pro čistotu a pořádek

Co Vám můžeme nabídnout?

Dlouhodobou a stabilní spolupráci
Nadstandardní ohodnocení až 60000 čistého měsíčně
Mytí vlastního vozu grátis
Mladý tým lidí se zápalem pro krásná auta
Solidní a férové jednání
Školení a novinky z oboru
Možnost záloh zázemí 4 poboček v Praze

Proč Ruční mytí Plus?

Protože v Ruční mytí Plus vám dáme možnost spolehnout se v práci sám na sebe. Dělat věci správně. A za to vám dáme slušné peníze, respekt a jistotu.

Kdo jsme?

Ruční mytí Plus je síť autokosmetických center v Praze. Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na: hrant@rucnimytiplus.cz

Jméno:

Ing. Hrant

Telefon:

722... zobraz číslo

Lokalita:Mapa108 00 Praha 10

Vidělo:

607 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč