Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 186920518

hledáme zámečníka

- [12.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici zámečník/zamečnice

náplň práce
čtení výkresové dokumentace
řezání, vrtání
svařování TIG / CO2
broušení
kompletování výrobků
frézování

požadujeme
vyučen v oboru zámečník (příbuzném oboru)
praxe v oboru

nabízíme
motivující mzdové ohodnocení 33.000 až 45.000kč
práce na 1 (ranní) směnu
veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení
pracovní smlouva na dobu neurčitou
zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání
moderní prostory a pracovní vybavení, dovoz obědů
příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
zajímavou práci
plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Jméno:

Boris

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa692 01 Břeclav

Vidělo:

204 lidí

Mzda/plat:

45 000 Kč