Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 186980045

Zvárač TIG nerez

- TOP - [20.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Zvárač TIG nerez– (ihneď)
Spoločnosť SMW-group hľadá 1 zvárača a 1 prípravára na zákazku do Nemecka (Viernheim).
Práca vhodná pre dvojicu.
Nemčina je potrebná, aspoň pre jedného v dvojici.

Nástup - (ihneď)
Ide o dlhodobú zákazku.

Náplň práce :
- zváranie TIG (nerezové potrubia) a prípravu podľa pokynov objednávateľa.

Bližšie informácie pošleme mailom.

Pracovná doba:
- Po - So,
- 60 hod / týždeň

Finančné ohodnotenie:
- zvárač 28 EUR / hod (podľa skúseností)
-prípravár 25 EUR/hod
- vysoké zárobky
- TÝŽDENNÉ ZÁLOHY!
- ubytovanie organizované a odpočítané z faktúr

Požiadavky:
- aktívna živnosť
- prax
- flexibilita
- odborná spôsobilosť v danom obore
- zodpovednosť a slušné jednanie
- certifikát

Ponúkame:
- úhrada faktúr VŽDY načas
- možné vyplatenie 4 záloh po nástupe
- ubytovanie je zabezpečené Vami hradené
- telefonická podpora
- dlhodobú spoluprácu počas celého roka
- seriózne a férové jednanie

O nás:
Sme stavebná a strojárska spoločnosť, založená v roku 2013, ktorá pôsobí na území strednej a západnej Európy.
Zameriavame sa na stavebné a zváračské práce pre tuzemských a zahraničných obchodných partnerov.

SMW / smw

Jméno:

Liana

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

93 lidí

Mzda/plat:

V textu