Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 186993249

Obkladač s týdenní výplatou odměny - Regensburg

- TOP - [26.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme obkladače pro práci v Regensburgu.

Náplň práce:
Instalace koupelnových obkladů 60x60 cm v nově postavených bytech.

Požadujeme:
- bydliště v Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze
- dobrá komunikační znalost NJ
- nutná praxe v oboru
- vlastní automobil a řidičský průkaz
- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme:
- v základu 3 200 EUR měsíčně
- nástup ihned
- týdenní výplatu odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)
- práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)
- zajištěné ubytování rodinného typu
- zajištění všech potřebných dokumentů
- pracovní oblečení značky Strauss
- špičkový personální servis
- garantujeme práci po celý rok

Pokud tě nabídka zaujala, navštiv náš web https://www.pracecp.cz nebo nám rovnou zavolej.

Jméno:

CP Montage s.r.o.

Telefon:

723... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

241 lidí

Mzda/plat:

V textu