Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 187028771

Řidič Výměnných nástaveb

- [14.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Dobrý den sháníme řidiče skupiny C+E na výměnné nástavby pro firmu GLS.

Náplň práce: Po-Pá / každý den doma , časové rozmezí práce 15:30-0:30
Jezdí se na trase: Vráž u Berouna- Jihlava -Vráž u Berouna.

Více info na telefonu.

Jméno:

Pavel

Telefon:

604... zobraz číslo

Lokalita:Mapa266 01 Beroun

Vidělo:

371 lidí

Mzda/plat:

43 000 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Řidič C (C+E výhodou) CZ nebo DE prac. smlouva. CHEB Řidič C (C+E výhodou) CZ nebo DE prac. smlouva. CHEB - [6.6. 2024]
Jsme BAUER Logistics a sídlíme v Chebu. Máme pobočku v Německu, proto je u nás možné nastoupit jak na českou, tak i na německou pracovní smlouvu. V současné době hledáme ŘIDIČE sk. C (C+E výhodou). Nabízíme práci na 12 a 15 t s čelem (denní návraty), ...


60 000 Kč
Cheb
350 02
685 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Řidič MKD C+E Řidič MKD C+E - TOP - [26.5. 2024]
Přijmeme řidiče skupiny C + E MKD - souprava. 52 000 Kč. Jsme rodinný dopravce z Brna s téměř 20ti letou zkušeností na trhu. Naší specializací je přeprava výměnných nástaveb pro spediční firmy a silniční doprava. ZAVOLEJTE NA ČÍSLO: 737 264 506


52 000 Kč
Brno
627 00
478 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Doprava a logistika
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Práce celkem: 6857, za 24 hodin: 826

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko