Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 187146494

chcete být duše firmy-přijďte k nám :)

- [17.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Asistentka administrativy

Společnost působící v oboru stavebnictví a strojírenských montáží hledá kolegyni do svého mladého kolektivu, která by nám pomohla s administrativní správou a stala se duší společnosti, na kterou je vždy spolehnutí. Otevřené dveře k nám mají také absolventi. Stejně tak pokud máte potřebu flexibilní pracovní doby, jste u nás vítána.

Předpokládaná náplň práce:
• administrativní činnosti :
o skenování dokumentů do informačního systému firmy
o příprava podkladů pro účetní
o vystavování faktur
o účtování přijatých faktur
o účtování pokladen a jiné
o správa tankovacích karet
o administrativní a servisní podpora jednatele

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel)
• preciznost, samostatnost, zodpovědnost
• systematický a analytický přístup
• dobré komunikační schopnosti
• ŘP skup. B (případně doplníme)
• pozitivní náladu a chuť do práce

Nabízíme:
• nástupní plat 32 000,- HR/měsíc a po zkušební době navýšení
• po zkušební době možnost práce z domova min. jeden den v týdnu
• příspěvek na stravování
• výhodný mobilní tarif
• po zkušební době možnost zprostředkování spotřebitelského úvěru (hypotéka, splátkový úvěr) za výhodných podmínek
• práce v novém a čistém prostředí s pozitivní atmosférou
Nástup po dohodě, nejlépe IHNED ????
Místo výkonu práce: kancelář společnosti v Uhříněvsi (stabilně), s občasnými pracovními cestami v regionu Praha - východ
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnost GPF stavební s.r.o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.
Kontakt: info@gpf-stavební.cz
galsnajder@gpf-stavebni.cz

Jméno:

David Duchoslav

Telefon:

725... zobraz číslo

Lokalita:Mapa104 00 Praha 10

Vidělo:

125 lidí

Mzda/plat:

32 000 Kč