Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 187147872

Zedníci, pomocní stavební dělníci a zásobovač

- [17.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Přijmeme do HPP, DPP nebo OSVČ zedníky, pomocné stavební dělníky a zásobovače.
Požadujeme: spolehlivost, dochvilnost, pracovitost, samostatnost a zručnost. Praxe v oboru výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. U zásobovače řidičský průkaz skupiny B+E.

Jméno:

Ladislav Hasoň

Telefon:

602... zobraz číslo

Lokalita:Mapa688 01 Uherské Hradiště

Vidělo:

284 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Pomocní zedníci do Německa Pomocní zedníci do Německa - TOP - [5.7. 2024]
Pracovní náplň: Pomocné zednické práce na rodinných domech. Požadujeme: - Aktivní ŽL - Zkušenosti v daném oboru - Samostatnost, zodpovědnost za provedenou práci - Znalost anglického, nebo německého jazyka výhodou Nabízíme: - Mzd ...


V textu
Zahraničí
987 66
550 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Stavebnictví
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Práce celkem: 6978, za 24 hodin: 885

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko