Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 187176309

ZÁSOBOVAČ A SKLADNÍK v jednom - šikovný pracant

- [18.6. 2024]

Jsme ZEDNICTVÍ JENEŠ s.r.o. – menší stavební firma s 22letou tradicí. Našim cílem je plnit sny o krásném bydlení našich klientů. Pomoct jim od A po Z k dosažení bydlení, po kterém vždy toužili. Důležitá je pro nás kvalita práce, úsměvy našich klientů. Proto hledáme šikovného člověka, na pozici:

ZÁSOBOVAČ A SKLADNÍK V JEDNOM – ŠIKOVNÝ PRACANT

• Máš zkušenosti se stavebnictvím?
• Baví tě jezdit autem?
• Jsi manuálně zručný/á?

Pokud ano, třeba hledáme právě tebe!

Náplň práce:

• Jde o závoz materiálu a stavebního nářadí na stavby a posléze zpět ze stavby na náš sklad.
• Údržba firemních aut a údržba nářadí.

Proč pracovat u nás:

• Jsme stabilní firma s 22letou tradicí.
• Pracovní oděv je samozřejmostí.
• Na tobě bude, jak si svou práci zorganizuješ.
• Jde o různorodou práci, kde bude pohyb a zařizování.
• Staneš se pravou rukou šéfa.
• Když budeš šikovný/á můžeš se propracovat na vyšší pracovní pozici.

Práce je vhodná pro kandidáty, kteří:
• Mají řidičský průkaz
• Znají Brno a jeho okolí
• Se pohybovali se na skladě nebo ve stavebnictví
• Jsou manuálně zruční

Výhodou:
• Znalost PC

Chceš se do toho pustit právě u nás? Pokud ano, zavolej nebo napiš, řeknu ti víc.

Kontaktní osoba:
Kamil Jeneš, Dis. – majitel firmy
Tel: 605 714 780
Email: info@zednictvi-jenes.cz

Jméno:

Kamil Jeneš

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa664 34 Brno venkov

Vidělo:

201 lidí

Mzda/plat:

Dohodou