Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 187283849

Stavební mistr

- [20.6. 2024]

Hledáme mistra, který pro nás bude samostatne řídit a vést stavební zákazky (líniové a technologické stavby) v rámci České republiky.

Místo výkonu práce
Česká republika - Liberec
Typ pracovního poměru
živnost

Datum zahájení
ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
• Zajišťovaní chodu přidelené zákazky/stavby, kontrola stavby
• Plánování a rozdělování pracovních úkolů
• Vedení montážního/stavebního deníku, evidence docházky
• Komunikace se zákazníkem, pracovníky + reporting vedení společnosti.

MÍSTO VÝKONU:
• ČR
• práce vyžaduje cestovaní

POŽADAVKY:
• Zkušenosti s řízením líniových a technologických staveb, potrubních rozvodů, strojoven a kotolen
• Zkušenosti s instalací předizolovaného teplovodního potrubí
• Znalost čtení technické dokumentace
• Osobnostní předpoklady: trpělivost, samostatnost, analytické myšlení, loajalita.

Zaměstnanecké výhody, benefity
• Služební vůz, telefon a notebook pro soukromé účely
• Práce v mladém, dynamickém týmu

Požadavky na zaměstnance
Pozice je vhodná pro uchazeče se vzděláním
středoškolské vzdělání s maturitou
pomaturitní/odborné vysokoškolské vzdelání
vysokoškolské vzdelání I. stupňa
vysokoškolské vzdelání II. stupňa
Vzdělávání v oboru
stavebníctví, inženýrství
Ďalší znalosti
MS Office - Pokročilé
AutoCAD - Základy
Řidičský průkaz
B
Počet let praxe
0

Jméno:

Lucia

Telefon:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa460 01 Liberec

Vidělo:

115 lidí

Mzda/plat:

54 802 Kč