Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 187367352

Rozvoz elektrických spotřebičů

- TOP - [7.7. 2024]

Hledáme řidiče a závozníka na rozvoz elektrických spotřebičů!

Co nabízíme:
•⁠ ⁠Stabilní práci na hlavní pracovní poměr nebo DPP
•⁠ Pro řidiče ⁠2700-3000 Kč za směnu + dýška
•⁠ Pro závozníka 1700 Kč za směnu + dýška
•⁠ ⁠Moderní a spolehlivý vozový park
•⁠ ⁠Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
•⁠ ⁠Směny krátký/dlouhý týden
•⁠ ⁠Práce vždy ve dvojicích – bezpečnější a efektivnější doručování

Náplň práce:
•⁠ ⁠Nakládka a vykládka spotřebičů
•⁠ ⁠Doručení spotřebičů zákazníkům po předem stanovené trase
•⁠ ⁠Zajištění základní instalace spotřebičů u zákazníka
•⁠ ⁠Odvoz starých nebo reklamačních spotřebičů

Požadavky:
•⁠ ⁠Řidičský průkaz skupiny B
•⁠ ⁠Spolehlivost a zodpovědnost
•⁠ ⁠Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
•⁠ ⁠Fyzická zdatnost a schopnost manipulace s těžkými předměty

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 218 960.
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Jméno:

Autodoprava

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:Mapa180 00 Praha 8

Vidělo:

3198 lidí

Mzda/plat:

43 000 Kč