Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 187532253

Kurýr pro rozvoz zakázek po Třebíči (Foodora)

- [26.6. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Informace o pracovním místě:

Hledáme kurýry na rozvoz zakázek po Třebíči
- možnost rozvozu: KOLO, MOTORKA, AUTO, FIREMNÍ AUTO,)
Nabízíme ti férový přístup a spousty zákazníků.
Spolupráce na živnostenský list nebo dohoda o provedení práce ( DPP )
Vhodná práce i pro ženy

Náplň práce:

Vyzvednutí zakázky a následné doručení s donáškou až ke dveřím.
vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti.

Požadujeme:

Spolupráci s tvým vlastním prostředkem (auto, kolo) na živnostenský list ( ŽL ) nebo dohoda o provedení práce ( DPP )
- slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
časovou flexibilitu.
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Férové platové ohodnocení až 65 Kč za každou doručenou objednávku. ( 132 – 220 Kč / hod. + spropitné. )
- Veškerá dýška do vaší kapsy.
- Sazba se může lišit dle formy spolupráce (ŽL , DPP )
- Vše dle počtu objednávek a odpracovaných hodin.
- Volba délky a četnost směn dle možností kurýra.

Možnost pronájmu vozidla včetně paliva CNG , LPG ( záleží na obsazenosti vozů )

Rozvoz od 10:00 do 22:00 ( od pondělí až neděle )
- máme stanovený minimální počet směn které u nás musíte odjezdit ( 2 směny týdně)
- dlouhodobá spolupráce.
- Mzda se vyplácí měsíčně.

Částečný úvazek, Brigáda.

Plat: 0 Kč - 40 000,00Kč (měsíčně)

prosím o vyplnění žádosti zde:

Jméno:

Lukáš

Telefon:

739... zobraz číslo

Lokalita:Mapa674 01 Třebíč

Vidělo:

134 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč