Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 187627428

ZÁMEČNÍK/ MONTÉR - práce v Lucembursku

- [28.6. 2024]

Do našeho týmu v Lucembursku hledáme šikovné montéry/zámečníky.
Náplň práce:
montáže technologií, potrubí, odsávání, montáže dopravníků a údržba, stavba ocelových konstrukcí a dokončovací práce zejména pro dřevařský průmysl.

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost a iniciativu vzít práci do vlastních rukou, flexibilitu, fyzickou zdatnost a odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabízíme Práci na HPP nebo OSVČ a zajímavé platové ohodnocení s nástupním platem 86 000,-Kč. Po zkušební době 90 000,-Kč. Platové ohodnocení pro OSVČ po domluvě.

Nástup možný ihned.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala,zasílejte Vaše životopisy na e-mail: info@czechassemblyworks.cz

Jméno:

czech assembly works s.r.o.

Telefon:

775... zobraz číslo

Lokalita:Mapa688 01 Uherské Hradiště

Vidělo:

147 lidí

Mzda/plat:

86 000 Kč