Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 187710840

Obsluha školního bufetu, 160 Kč/h, 0,5 úvazku

- TOP - [5.7. 2024]

Hledáme spolehlivou a přátelskou obsluhu školního bufetu pro zajištění kvalitního servisu studentům a zaměstnancům.

### Popis společnosti

Naše společnost SnackBox se zaměřuje na oblast gastronomie a výdejních automatů. Dbáme na kvalitu obsluhy a poskytování vysokého standardu servisu našim zákazníkům. Naším cílem je zajistit příjemné a efektivní stravování pro studenty a zaměstnance.

### Náplň práce

- Obsluha zákazníků ve školním bufetu
- Příprava a prodej jídel a nápojů
- Udržování čistoty a pořádku v bufetu
- Práce s pokladnou a vedení jednoduché administrativy

### Požadavky

- Potravinářský průkaz
- Střední vzdělání
- Zkušenosti s obsluhou nebo v gastronomii výhodou
- Příjemné vystupování a komunikační dovednosti
- Spolehlivost a pečlivost

### Nabízíme

- Hrubá mzda 160 Kč/h
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost práce na zkrácený úvazek nebo brigádně
- Zaměstnanecké slevy na sortiment bufetu

### Pracovní doba 4 hodiny denně, 0,5 úvazku, 20 hodin týdně (otevírací doba od 9:00 do 13/14:00)

### Nástup do práce 30. 8. 2024

### Lokalita

Praha 2-Vinohrady, Česká republika

### Pracoviště

Školní bufet OA Vinohradská

### Zaměstnavatel

Jakub Miovský

IČ: 19525397

### Jak se přihlásit

Pokud máte zájem o tuto pozici, volejte na tel. číslo 777 557 163 nebo pište na e-mail jakub.miovsky@gmail.com.

Těšíme se na vaši přihlášku!

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa120 00 Praha 2

Vidělo:

114 lidí

Mzda/plat:

12 800 Kč